Menu

Jak wybrać rozmiar bielizny na prezent?

Dziewczyny uwielbiają bieliznę. Lekka, oryginalna, pięknie zapakowana – to prezentowy strzał w 10. Ale wiemy, że wybór właściwego rozmiaru to wyzwanie, które potrafi odstraszyć najdzielniejszych. Na szczęście na rozwiązanie tej łamigówki istnieje co najmniej kilka sposobów. Mamy nadzieję, że dzięki poniższej liście Twoje życie stanie się o promil prostsze, kolejne dziewczyny  z zachwytem odbiorą przesyłki od MISS LIBERTÉ, a Ty zostaniesz bohaterem/ką idealnych prezentów. A więc – zaczynamy:

 • 1. Sprawdź zawartość szafy
  Jeśli masz taką możliwość, zajrzyj do Jej szuflady i sprawdź, jaki rozmiar pojawia się na metkach bielizny, którą nosi. Porównaj go z naszą tabelą rozmiarów (na końcu tego wpisu) i wybierz najbardziej zbliżony rozmiar bielizny Miss Liberté. Jeśli nie masz możliwości buszowania w szafie lub Ona konsekwentnie odcina wszystkie metki – przejdź do punktu 2.
 • 2. Wykonaj telefon do przyjaciółki
  Sposób niezawodny, dziewczyny zwykle wiedzą o sobie takie rzeczy albo są w stanie łatwo się dowiedzieć. Jeśli obawiasz się, że przyjaciółka Cię wyda (lub sama jesteś tą przyjaciółką!), przejdź do punktu 3.
 • 3. Zapytaj
  Oczywiste, a jednak tak rzadko stosowane rozwiązanie. Zapytaj Ją o rozmiar biustonosza i majtek przy dowolnej okazji i koniecznie zanotuj odpowiedź. Za jakiś czas Ona zdąży zapomnieć, a Ty wszystkie fakty będziesz mieć pod ręką. Tu dodatkowy bonus: zapamiętanie Jej rozmiaru jest jeszcze wyżej doceniane niż zapamiętanie, jaką kawę pije.
 • 4. Wybierz kartę podarunkową
  To najprostsze z wyjść: zdecyduj się na zakup karty podarunkowej. Po kilku kliknięciach wykonanych w wygodnym fotelu, kartę otrzymasz w formie elektronicznej, gotową do wydrukowania lub przesłania dalej. Od tego momentu wszystko w Jej rękach. Kartę podarunkową możesz zamówić tu.
 • 5. Napisz do nas
  Jeśli powyższe sposoby zawiodą, po prostu napisz do nas – postaramy się pomóc: hello@missliberte.com

 

WYMIANA I ZWROTY

Chcemy, żeby dziewczyny czuły się w naszej bielźnie jak w drugiej skórze, dlatego jeśli cokolwiek będzie nie tak, zawsze możliwa jest wymiana na idealny rozmiar. Masz też prawo do zwrotu nieużywanego produktu w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia. Zasady zwrotów są dostępne tu.

Tabela rozmiarów MISS LIBERTÉ:

Jeśli chcesz porównać rozmiar MISS LIBERTÉ ze standardowym rozmiarem, kieruj się w tabeli „Obwodem pod biustem” oraz „Wielkością miseczki”. Przykładowo, rozmiar 75B to odpowiednik rozmiaru 2.

btt