Menu

Najczęściej
ZADAWANE PYTANIA

ROZMIARY

 • Czy wkrótce będą dostępne inne rozmiary bielizny?
  Obecnie oferujemy majtki w trzech rozmiarach: S, M, L oraz biustonosze w czterech rozmiarach: 1 (70-75A), 2 (75-80B), 3 (75-80C), 4 (75-80D). Jesteśmy nową marką i stopniowo poznajemy potrzeby naszych klientek. W przyszłości planujemy poszerzyć wybór dostępnych rozmiarów więc koniecznie zapisz się do newslettera podając adres mailowy na dole strony głównej – dowiesz się o tym pierwsza!
 • Jak właściwie dopasować rozmiar?
  Zakup bielizny przez Internet nie należy do łatwych! Na pewno wiesz też, że każda marka ma nieco inną rozmiarówkę. Żeby uniknąć błądzenia w ciemno, kluczowe jest dokładne sprawdzenie swoich wymiarów. Na stronie Idealny Rozmiar podajemy krótką instrukcję, jak zrobić to właściwie. Sprawdź wymiary, porównaj z tabelą i dobierz rozmiar, który będzie leżał jak druga skóra!
 • Jak dobrać rozmiar bielizny kupowanej w prezencie?
  Kupienie dobrze dopasowanej bielizny na prezent to wyzwanie, ale mamy na to co najmniej kilka sposobów!
  Sposób 1: Zawartość szafy. Jeśli masz taką możliwość, zajrzyj do szuflady swojej wybranki i sprawdź jaki rozmiar pojawia się na metkach bielizny, którą nosi. Porównaj go z naszą tabelą rozmiarów (tu) i wybierz najbardziej zbliżony rozmiar bielizny Miss Liberté.
  Sposób 2: Telefon do przyjaciółki. Niezawodny, dziewczyny zwykle wiedzą o sobie takie rzeczy albo są w stanie łatwo się dowiedzieć.
  Sposób 3: Karta podarunkowa. Jeśli nie chcesz ryzykować, zawsze możesz zdecydować się na zakup karty podarunkowej. Kartę otrzymasz w formie elektronicznej, gotowej do wydrukowania lub przesłania dalej. Kartę podarunkową możesz zamówić tu.

ZWROTY

 • W jaki sposób mogę dokonać zwrotu?
  Po prostu napisz do nas na adres: hello@missliberte.com, a my damy znać o dalszych krokach.
 • Ile mam czasu na dokonanie zwrotu?
  Na zwrot masz 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Pamiętaj tylko, że produkt musi spełniać warunki zwrotu. Informację o warunkach zwrotu biustonoszy i majtek znajdziesz na tej samej stronie, w pytaniu „Jakie są warunki zwrotu bielizny?”.
 • Jakie są warunki zwrotu bielizny?
  W ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia możesz zwrócić bieliznę o ile nie nosi ona żadnych znamion noszenia, posiada oryginalnie przymocowaną metkę i jest nieuszkodzona. Aby mieć możliwość zwrotu, koniecznie przymierzaj majtki na cienką bieliznę, którą nosisz na co dzień. Ponieważ naszą bieliznę szyjemy w krótkich seriach, zwroty dokonane po upływie 14 dni nie będą uznane.
 • Kiedy otrzymam zwrot środków na konto?
  Zwrot wartości zwracanych produktów otrzymasz niezwłocznie po tym, jak otrzymamy od Ciebie przesyłkę i potwierdzimy, że produkty spełniają warunki zwrotu. O tym, jakie warunki musi spełniać produkt by zwrot mógł zostać uznany, przeczytasz w odpowiedzi na pytanie „Jakie są warunki zwrotu bielizny?”.

PŁATNOŚCI

 • Jakie są dostępne warunki płatności?
  Płatność za zakupy możesz zrealizować za pomocą przelewu tradycyjnego lub popularnych serwisów płatności internetowych PayU oraz PayPal.
 • Czy otrzymam fakturę za zakup?
  Tak, standardowo do każdego zakupu dodajemy rachunek lub fakturę. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, nie zapomnij zaznaczyć tej opcji podczas finalizowania zakupów i podać nazwy firmy oraz numeru NIP.

DOSTAWY

 • W jakim czasie otrzymam moje zakupy?
  Zwykle potrzebujemy 2 dni roboczych na spakowanie przesyłki oraz około 2 dni na dostawę. To oznacza, że kurier powinien dotrzeć do Ciebie do 4-5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia i otrzymania przez nas płatności!
 • Co mam zrobić, jeśli przesyłka nie dotarła?
  Po nadaniu przesyłki dostawa zależy nie tylko od nas, ale również od firmy kurierskiej. Dlatego w okresie świątecznym załóż dodatkowy czas na dostawę. Jeśli mimo wszystko przesyłka długo nie dociera, skontaktuj się z nami pod adresem hello@missliberte.com – spróbujemy znaleźć przyczynę!
 • Jakie są opcje i koszty wysyłki?
  Obecnie wszystkie wysyłki realizujemy za pomocą firm kurierskich UPS oraz DHL. Koszt dostawy wynosi odpowiednio 12,90 i 15,90 zł.
 • Czy jest możliwa wysyłka za granicę?
  Tak, Miss Liberté dotrze do Ciebie również poza Polską! Wysyłamy zakupy do większości krajów Unii Europejskiej. Koszt przesyłki kurierskiej w ramach tych krajów wynosi 85 zł, a czas realizacji ok. 10 dni roboczych. Aby zamówić produkt z dostawą zagraniczną, napisz do nas na adres hello@missliberte.com – potwierdzimy czy taka wysyłka jest możliwa!

INNE

 • Nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie?
  Z przyjemnością pomożemy – napisz do nas na hello@missliberte.com.
btt fsdsdfd