Menu

Jak powstaje
MISS LIBERTÉ

Tworząc Miss Liberté bawimy się wzorem, kolorem i nietypowymi detalami, które zamykamy w lekkiej, kobiecej formie. Każdy model ma być skarbem w szufladzie, który zakłada się z uśmiechem i przyjemnością. Czy wywoła zaskoczenie? Na pewno. Czy będzie ją widać pod ubraniem? Oby! Miss Liberté nie zamierza chować się przed światem!

Myślenie o nowym modelu zaczynamy zawsze od konstrukcji. Szukamy połączenia swobody i niebanalności – to dla nas podstawa. Konstrukcja musi być lekka, a jednocześnie spełniać swoją funkcję. Dobra bielizna powinna być jak druga skóra, czyli cieszyć oko i nie przeszkadzać w niczym innym. Nie interesują nas staniki, które pięknie wyglądają na zdjęciu ale są po prostu niewygodne (aż ciśnie się na usta: niepraktyczne!) w noszeniu. Nie znajdziesz też u nas usztywnianych push-upów choć wiemy, że bywają niezastąpione – tą działkę zostawiamy innym. Wolność i wygoda – to motto Miss Liberté.

Do konstrukcji dobieramy dzianiny – lekkie, często transparentne, miękkie i przyjemne dla skóry. Tutaj nie ma kompromisów. Na etapie prototypów bezlitośnie testujemy materiały w praniu i w noszeniu. Pierwsza myśl, którą masz biorąc do ręki i zakładając komplet bielizny powinna brzmieć „ale przyjemna!”.

Wtedy pojawia się klucz programu – kolor i wzór. Ma podkreślać charakter modelu, dodawać mu oryginalności, a przede wszystkim wydobywać piękno ciała i wzbudzać uśmiech na twarzy.

Czasami słyszymy, że właśnie przez wyrazisty wzór ta bielizna kojarzy się z kostiumami kąpielowymi. To dobrze! Nie wyobrażamy sobie lepszego skojarzenia niż słońce na twarzy, piasek na skórze, wolny wiatr we włosach. Kolor i wzór w bieliźnie pozwala nam wydobyć te emocje każdego dnia rano, czuć je w pracy i na zatłoczonej ulicy. Pierwsza kolekcja opiera się na bardzo kobiecych, apetycznych wzorach kwiatowych. Ale to z pewnością nie jest ostatnie słowo Miss Liberté, która nie znosi nudy i uwielbia eksperymentować.

Na koniec pozostają detale: niespodzianki takie jak nietypowy krój ramiączek i zaskakujące wycięcia. Miss Liberté lubi, kiedy zawsze jest coś ciekawego do odkrycia, dlatego nieustannie szukamy intrygujących i nietypowych rozwiązań.

To wszystko łączymy w całość szyjąc bieliznę ręcznie, z dokładnością, w krótkich seriach. Wciąż poszukujemy nowych wzorów, tak aby to, co nosi każda Miss Liberté było niepowtarzalne. Chcemy rozwijać się razem z Wami, dlatego z radością przyjmujemy każdy nowy pomysł i spostrzeżenie dotyczące naszej bielizny. Jeśli chcesz się nimi podzielić, po prostu napisz! hello@missliberte.com
.

btt