Menu

Poznaj
MISS LIBERTÉ

Narodziła się w Polsce, w Warszawie, z tęsknoty za swobodą i niebanalnością w bieliźnie. Z upodobania do kobiecej wolności, wewnętrznej młodości i nieskrępowania. Z czystej przyjemności tworzenia czegoś, czego dotychczas nie było.

Zanim powstała, zaczęło się od prostej obserwacji: w polskiej bieliźnie brakuje marki dla dziewczyn, które swoją kobiecość traktują swobodnie i lekko. Które nie zakładają stanika po to, żeby leżeć w nim przy świecach na łóżku. Będących sobą i naturalnie seksownych.

Tymczasem codziennie rano, ubierając się, idziemy na kompromisy. Wygodna czy zmysłowa? Funkcjonalna czy oryginalna? Sportowa czy na randkę? Dlatego powstała Miss Liberté. Marka, która macha na pożegnanie dotychczasowym regułom. Swobodna, zalotna i oryginalna zarazem. Beztrosko łącząca w całość to, co dotychczas wydawało się nie do połączenia.

Ale idea Miss Liberté to coś więcej niż bielizna. To manifest typu kobiecości, który podziwiamy i który zasługuje na markę wyrażającą ją bez żadnego skrępowania. Tworzymy bieliznę dla wszystkich wolnych, beztroskich, naturalnych kobiet, których wnętrze jest tak kolorowe jak nasza bielizna. Chcemy o nich opowiadać, rozwijać się razem z nimi i jak najlepiej wydobywać ich piękno.

Miss Liberté z dumą reprezentuje odważną, lokalną markę, w której liczy się fantazja i detale. Więcej o tym, jak powstaje, przeczytasz tu.

btt