Menu

Zwroty
I REKLAMACJE

Zasady zwrotów i reklamacji w sklepie missliberte.com

Jeśli nasza bielizna w jakikolwiek sposób nie spełniła Twoich oczekiwań, masz możliwość zwrotu bez podawania przyczyny.
Dokładne zasady dotyczące zwrotów i reklamacji opisane są w Regulaminie Sklepu, akceptowanym w momencie dokonywania zamówienia.
Poniżej prezentujemy je w skrócie:

  1. Masz prawo do zwrotu bez podania przyczyny. Zwrotu możesz dokonać w terminie 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Ponieważ bielizna Miss Liberté jest produkowana w krótkich seriach, zwroty dokonane po upływie 14 dni nie będą uznane.
  2. Zwrotowi podlega wyłącznie bielizna, która nie nosi żadnych znamion noszenia, posiada oryginalnie przymocowaną metkę i jest nieuszkodzona. Aby mieć możliwość zwrotu, ze względów higienicznych koniecznie przymierzaj majtki na cienką bieliznę, którą nosisz na co dzień.
  3. Aby dokonać zwrotu, wystarczy, że poinformujesz nas o tym drogą elektroniczną pisząc na adres hello@missliberte.com. Otrzymasz od nas potwierdzenie, że dostaliśmy Twoją wiadomość. Możesz krótko opisać przyczynę zwrotu – pomoże nam to w przyszłości lepiej dopasować bieliznę do Twoich potrzeb!
  4. Po wysłaniu informacji elektronicznej, odeślij bieliznę na adres: MISS LIBERTE Magdalena Zawadzka ul. Bałuckiego 32/9, 02-557 Warszawa. Zrób to nie później niż 14 dni od poinformowania nas o chęci dokonania zwrotu. Koszty przesyłki zwrotnej są po Twojej stronie.
  5. Zwrot środków na konto otrzymasz niezwłocznie po tym, jak otrzymamy przesyłkę i sprawdzimy, czy spełnia warunki zwrotu wskazane w pkt 2. Otrzymasz zwrot całości wartości zamówionej bielizny, bez kosztów przesyłki zamówienia.
  6. Jeśli zwracasz bieliznę z powodu nieodpowiedniego rozmiaru, możesz w dowolnej dokonać w Sklepie nowego zamówienia z innym rozmiarem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące właściwego rozmiaru, koniecznie porównaj swoje wymiary z naszą tabelę rozmiarów. Jeśli kupujesz bieliznę na prezent i nie znasz rozmiaru, kilka przydatnych wskazówek znajdziesz tu.
btt