Otrzymuj pierwsza(y) informacje o nowościach i odbierz kod rabatowy na pierwsze zamówienie >>

Rozmiar

Pokaż więcej

Kolor

Pokaż więcej

Krój

Pokaż więcej

Materiał

Pokaż więcej

Kolekcja

Pokaż więcej

Strona główna Dostawy i płatności

Dostawa i płatności

Wysyłka w Polsce

Kurier InPost – 15 PLN
Paczkomat InPost – 15 PLN
Kurier DPD – 16 PLN

W tym momencie nie wysyłamy przesyłek Pocztą Polską oraz za pobraniem.

Odbiór osobisty

 Showroom – Flory 7/3 w Warszawie

Uwaga: Odbiory osobiste odbywają się w showroomie wyłącznie w godzinach pracy showroomu. W przypadku wyboru tej opcji poczekaj na powiadomienie e-mail o skompletowanym zamówieniu i wybierz się do showroomu w godzinach podanych na stronie. Dziękujemy!

Wysyłka zagraniczna

Wysyłamy zakupy do wszystkich krajów Unii Europejskiej, korzystając z najpopularniejszych usług kurierskich w danym kraju. Koszt przesyłki kurierskiej różni się w zależności od lokalizacji docelowej i jest widoczny po wyborze kraju dostawy. Czas realizacji wysyłek zagranicznych wynosi zwykle 7-10 dni roboczych.

Aby zamówić produkt z dostawą poza Unię Europejską, napisz do nas na adres [email protected] – potwierdzimy, czy taka wysyłka jest możliwa i przygotujemy kalkulację kosztu dostawy.

W przypadku przesyłek wysyłanych poza UE, cena zakupu i wysyłki nie uwzględnia ewentualnych, dodatkowych opłat celno-podatkowych, które naliczyć może właściwy dla miejsca przeznaczenia organ celno-podatkowy. Należność tą pokrywa kupujący.

Zasady płatności

Płatność za zakupy możesz zrealizować za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego lub popularnych serwisów płatności internetowych PayU oraz PayPal.

Do każdego zakupu dodajemy paragon lub fakturę. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, nie zapomnij zaznaczyć tej opcji podczas zakupów i podać pełnej nazwy i danych firmy.