Otrzymuj pierwsza(y) informacje o nowościach i odbierz kod rabatowy na pierwsze zamówienie >>

Rozmiar

Pokaż więcej

Kolor

Pokaż więcej

Krój

Pokaż więcej

Materiał

Pokaż więcej

Kolekcja

Pokaż więcej
Strona główna O Miss Liberté

Poznaj
MISS LIBERTÉ

Narodziła się w Polsce, w Warszawie, z tęsknoty za swobodą i naturalnością w bieliźnie. Z upodobania do kobiecej wolności, różnorodności i nieskrępowania.

Zanim powstała, zaczęło się od prostej obserwacji: w polskiej bieliźnie brakuje marki dla dziewczyn, które swoją kobiecość traktują swobodnie i lekko. Które nie zakładają stanika po to, żeby leżeć w nim przy świecach na łóżku. Będących sobą i naturalnie zmysłowych.

Tymczasem codziennie rano, ubierając się, idziemy na kompromisy. Wygodna czy zmysłowa? Funkcjonalna czy oryginalna? Sportowa czy na randkę? Dlatego powstała Miss Liberté. Marka, która macha na pożegnanie dotychczasowym regułom. Swobodna, zalotna i oryginalna zarazem.

Ale idea Miss Liberté to coś więcej niż bielizna. To manifest typu kobiecości, którą podziwiamy i która zasługuje na wyrażenie jej bez żadnego skrępowania. Tworzymy #libetelingerie dla wszystkich wolnych, otwartych, naturalnych kobiet, których wnętrze jest tak barwne jak nasza bielizna. Chcemy o nich opowiadać, rozwijać się razem z nimi i jak najlepiej wydobywać ich piękno.

Miss Liberté z dumą reprezentuje odważną, lokalną markę, której produkty tworzone są z poszanowaniem dla środowiska i ludzi w nią zaangażowanych. Przeczytaj więcej o zrównoważonej produkcji #libertelingerie.