Otrzymuj pierwsza(y) informacje o nowościach i odbierz kod rabatowy na pierwsze zamówienie >>

Rozmiar

Pokaż więcej

Kolor

Pokaż więcej

Krój

Pokaż więcej

Materiał

Pokaż więcej

Kolekcja

Pokaż więcej
Strona główna Wymiany i zwroty

Wymiana i zwroty

ZASADYWYMIAN I ZWROTÓW W SKLEPIE WWW.MISSLIBERTE.COM

 

,Jeśli nasza bielizna w jakikolwiek sposób nie spełniła Twoich oczekiwań, masz możliwość wymiany lub zwrotu bez podawania przyczyny. W przypadku wymiany, nowy rozmiar wyślemy do Ciebie na nasz koszt.
Dokładne zasady dotyczące wymiany i zwrotów są opisane w Regulaminie Sklepu, akceptowanym w momencie dokonywania zamówienia.
Poniżej prezentujemy je w skrócie:

 

 1. Masz prawo do wymiany lub zwrotu zamówienia bez podania przyczyny. Wymiany lub zwrotu możesz dokonać w terminie 14 dni od daty otrzymania zamówienia.
 2. Wymianie lub zwrotowi podlega wyłącznie bielizna, która nie nosi żadnych znamion noszenia, posiada oryginalnie przymocowaną metkę i jest nieuszkodzona. Aby mieć możliwość wymiany lub zwrotu, ze względów higienicznych koniecznie przymierzaj majtki na cienką bieliznę, którą nosisz na co dzień.
 3. Aby dokonać wymiany lub zwrotu, w pierwszej kolejności poinformuj nas o tym drogą elektroniczną pisząc na adres [email protected]. W tytule maila podaj numer zamówienia oraz dopisek „WYMIANA” lub „ZWROT” – dzięki temu sprawnie przeprowadzimy wymianę/zwrot po odebraniu przesyłki.  W odpowiedzi od nas, w przypadku zwrotu, otrzymasz formularz, w którym, poza informacjami o zwracanych produktach, możesz krótko opisać przyczynę zwrotu – pomoże nam to w przyszłości lepiej dopasować bieliznę do Twoich potrzeb! W przypadku wymiany wysyłka formularza nie jest konieczna, także możesz od razu przejść do punktu 4. 🙂
 4. Po wysłaniu informacji elektronicznej, odeślij bieliznę wraz z wypełnionym formularzem zwrotu - możesz to zrobić za pośrednictwem dowolnego kuriera lub nadając przesyłkę w paczkomacie. Zwracając przez paczkomat pamiętaj, aby nadać przesyłkę na poniższy adres. Nie odbieramy już zwrotów z paczkomatu.
  Dane do wysyłki zwrotu/wymiany: MISS LIBERTE, ul. Flory 7/3, 00-586 Warszawa, e-mail: [email protected], tel. 696 860 520.
  Uprzejmie prosimy o nie nadawanie przesyłek zwrotnych tradycyjnym listem/paczką pocztową - będzie nam trudniej je odebrać.
  Do odesłania zamówienia możesz użyć tego samego opakowania lub włożyć bieliznę do koperty bąbelkowej. Zrób to nie później niż 14 dni od poinformowania nas o chęci dokonania wymiany lub zwrotu. Koszty przesyłki zwrotnej są po Twojej stronie, ale w przypadku wymiany nowy rozmiar wyślemy do Ciebie bezpłatnie.
 5. WYMIANA na terenie PL : Aby zarezerwować nowy rozmiar i dokonać bezpłatnej wymiany, niezwłocznie po odesłaniu bielizny:
  a. Złóż w sklepie online nowe zamówienie na interesujący Cię rozmiar.
  b. W polu „uwagi do zamówienia” napisz „Wymiana zamówienia nr…. (tu numer poprzedniego zamówienia)”.
  c. W opcjach płatności wybierz „przelew tradycyjny”.
  d. Jeśli wymiany dokonujesz na ten sam model w innym rozmiarze, nie musisz opłacać przelewu – gdy otrzymamy przesyłkę z poprzednim rozmiarem, po prostu odeślemy do Ciebie nowy na nasz koszt. W ten sposób proces wymiany przeprowadzimy bezpłatnie.
  e. A jeśli wymiany dokonujesz na inny model, którego cena różni się od poprzedniego, poinformujemy Cię o wymaganej dopłacie lub zwrocie różnicy między cenami obu produktów.
  f. Uwaga: ważne, aby nowe zamówienie było przez Ciebie złożone po wysłaniu poprzedniego, tak aby wymiana przebiegła szybko i sprawnie.
 6. WYMIANA poza PL: odbywa się na zasadzie zwrotu i złożenia nowego zamówienia.
 7. ZWROT: W przypadku zwrotu, zwrot środków na konto otrzymasz niezwłocznie po tym, jak otrzymamy przesyłkę i sprawdzimy, czy spełnia warunki zwrotu wskazane w pkt 2.
 8. Jeśli masz wątpliwości dotyczące właściwego rozmiaru, koniecznie przeczytaj opis przy produkcie oraz porównaj swoje wymiary z naszą tabelę rozmiarów. Jeśli kupujesz bieliznę na prezent i nie znasz rozmiaru, kilka przydatnych wskazówek znajdziesz tu.
Produkt niedostępny Zostaw nam swój adres e-mail, a my damy Ci znać gdy będzie ponownie dostępny.